صفحه اصلی / اخبار / تقدیر امام جمعه شهرستان از فعالان هیئت مذهبی واحد گناباد

تقدیر امام جمعه شهرستان از فعالان هیئت مذهبی واحد گناباد

تقدیر امام جمعه شهرستان از فعالان هیئت مذهبی واحد گناباد

خادمین و فعالان هیات مذهبی دانشجوئی محبان اهل بیت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی گناباد مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

در مراسمی که در محل تالار اندیشه واحد گناباد و با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی نسب امام جمعه شهرستان، دکتر حسن زاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، تعدادی از اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار گردید، از خادمین و فعالان هیات مذهبی دانشجوئی محبان اهل بیت (ع) واحد تقدیر و تجلیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صادقی نسب امام جمعه گناباد در سخنانی ابتدا حمایت ها و همراهی دانشجویان را از هیات عزادران دانشگاه ستود و ابراز خرسندی خود را از برگزاری خوب، مناسب و پسندیده مراسم محرم و صفر در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام داشت.

امام جمعه گناباد سپس به روایتی از حضرت امام جعفر صادق (ع) پرداخت که می فرمایند: خداوند رحمت کند کسانی را که امر ما را احیا کند. وی از جمله مصادیق اقامه امر اهل بیت (ع) را برنامه ها و مراسمی عنوان کرد که در محرم و صفر و در هیآت های عزاداری برگزار می گردد.

حجت الاسلام صادقی نسب یکی از بهترین راه هایی را که امر به معروف و نهی از منکر در فضاهای دانشگاهی و غیر دانشگاهی مناسب اجرا می شود را برنامه ها و مراسمی دانست که در محرم و صفر برپا می شود.

امام جمعه گناباد در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: مراسمی که برای آقا اباعبدلله حسین (ع) برگزار می گردد بهترین راه برای تزکیه نفس می باشد وی در این زمینه خاطر نشان ساخت: بخش بزرگ و اعظم تهاجم فرهنگی و تلاش مزبوحانه ای که دشمنان بویژه علیه جوانان ما در طول یک سال براه می اندازند، با شروع دهه اول محرم خنثی و شکسته می شود.

حجت الاسلام صادقی نسب در خاتمه سخنان خود به ویژگی های دانشگاه اسلامی که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد اشاره کرد و علم و تعهد را لازمه یکدیگر و در راستای هم دانست و افزود در این صورت است که این علم مفید برای جامعه و مردم خواهد بود.

در ابتدای این مراسم رسائی فر دانشجوی کارشناسی ارشد واحد گناباد گزارشی از برنامه ها و مراسمی که در دهه اول محرم در دانشگاه و مجتمع های خوابگاهی برادران و خواهران واحد برگزار شده است را ارائه داد.

در خاتمه این مراسم با اهدا لوح و تندیس از دانشجویان خادم هیات مذهبی دانشجوئی واحد تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 12 =