صفحه اصلی / اخبار / جشن بزرگ غدیر در دانشگاه

جشن بزرگ غدیر در دانشگاه

جشن بزرگ غذیر
در آخرین روزهای دهه مبارک ولایت، به همت دفتر فرهنگ اسلامی و هیات محبان اهل بیت دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، جشن بزرگ غدیر در محل تالار شیخ محمدتقی بهلول این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که با استقبال بی نظیر و پرشور دانشجویان همراه بود، حجت الاسلام علی اکبری، رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد گناباد، در سخنانی ضمن خیرمقدم و تبریک اعیاد گذشته قربان و غدیر به دانشجویان حاضر در سالن، از همکاران دانشگاه برای برگزاری و تدارک این جشن تقدیر کرد.

Qadir92

وی سپس به فضایل، سجایا و ویژگی های امیرالمومنین علی(ع) اشاره کرد و افزود: این فضایل و امتیازات علی(ع) بود که ایشان را به آن جایگاه رفیع و والا رسانید.

علی اکبری از دانشجویان خواست تا با الگو قرار دادن این امام همام و دیگر ائمه اطهار و همچنین ولایت مدار بودن به شادابی، طراوت و رستگاری دنیوی و اخروی دست یابند.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود به فعالیت های دفتر فرهنگ اسلامی از جمله مسابقات قرآن و عترت، کرسی های آزاداندیشی، برگزاری نمایشگاهی با موضوع نماز و برنامه هایی که در ماه محرم در دانشگاه و مجتمع های خوابگاهی دختران و پسران خواهند داشت، پرداخت و خواستار مشارکت دانشجویان در این فعالیت ها شد.

شایان ذکراست در جشن ولایت که تعداد زیادی از دانشجویان شرکت داشتند، ،تلاوت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، پخش کلیپ گوشه ای از بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، سرود، موسیقی، مسابقه و اجرای نمایش طنز از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

در همینه زمینه

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان ممتاز بین المللی

به همت هیات دانشجوئی محبان اهل بیت(ع) و پایگاه های بسیج دانشجوئی شهید علم الهدی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + یازده =