صفحه اصلی / اخبار / برپایی محافل قرآنی در واحدهای دانشگاهی فرصت مغتنمی برای پیوند فضای دانش با فضای معنوی رمضان است

برپایی محافل قرآنی در واحدهای دانشگاهی فرصت مغتنمی برای پیوند فضای دانش با فضای معنوی رمضان است

دکتر سیدطه هاشمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برپایی محافل قرآنی در شب‌های قدر در واحدهای دانشگاهی را فرصت مغتنمی برای پیوند فضای دانش با فضای معنوی و روحانی ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

هاشمی گفت: امسال نیز بنا به سنت هرساله، در ماه مبارک رمضان بخشنامه مربوط به برنامه‌های ویژه این ماه از سوی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تبیین و به واحدها و مراکز آموزشی سراسر کشور ابلاغ شد و خوشبختانه تاکنون روند مطلوبی طی شده است.

عضو هیات‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین در نمایشگاه بیست و؟؟؟؟ بین‌المللی قرآن، آثار علمی و هنری دانشگاهیان به نمایش درآمده و خوشبختانه با استقبال چشمگیر آحاد مختلف جامعه روبه‌رو شده است.

او خاطرنشان کرد: در برخی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آیین شب‌های باشکوه قدر با حضور عموم مردم در حال برگزاری است که شور و حال معنوی این شب‌ها را دوچندان کرده است.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: برگزاری مسابقه شب‌های بیداری ویژه دانشجویان، استادان و کارمندان دانشگاه ، یکی دیگر از برنامه‌های معاونت دانشجویی فرهنگی در ماه رمضان به شمار می‌آید.

هاشمی اظهار کرد: همزمان با لیالی قدر، بسته‌های غذایی تهیه شده از سوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای مختلف تحویل خانواده‌های نیازمند می‌شود. اقدام‌های این چنینی در شکوفایی رشد و تقواپیشگی در دانشگاه بسیار موثر است و به حتم آثار و برکات آن شامل حال دانشگاهیان خواهد شد.

او گفت: تشکیل ستاد دهه تکریم و غبارروبی مساجد دانشگاهی، برگزاری دوره‌های آموزشی احکام، روزه و نماز، روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم و… از برنامه‌هایی است که در این ایام در دستور کار واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + چهارده =