صفحه اصلی / اخبار / هیئت مذهبی دانشجویی محبان اهل‌بیت (ع) اعدام آیت الله شیخ نمر را محکوم کرد
بیانیه هیئت مذهبی دانشجویی
بیانیه

هیئت مذهبی دانشجویی محبان اهل‌بیت (ع) اعدام آیت الله شیخ نمر را محکوم کرد

هیئت مذهبی دانشجویی محبان اهل‌بیت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، با صدور بیانیه‌ای جنایات آل سعود در اعدام آیت‌الله شیخ باقر النمر را در سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

این روزها که فریاد هل من ناصر ینصرنی از همه‌جا به گوش می‌رسد بار دیگر صفحه‌ای از افراطی‌گری‌ها و اندیشه‌های تکفیری آل سعود ورق خورد. هنوز بی‌کفایتی حکومت عربستان را در حادثه منا از یاد نبرده بودیم و داغ آن خاموش نشده بود که صدور حکم اعدام رهبر شیعیان عربستان شیخ نمر باقر النمر بر این آتش افزود. کودکان یمنی را زنده‌زنده سوزاندند، مردم مظلوم بحرین را در سیاه‌چال دفن کردند، عراق را به خاک و خون کشیدند، خواب را از چشمان ملت سوریه گرفتند و کابوس مرگ و انفجار را نهادینه ساختند و ما هنوز حواسمان هست که پشت پرده تمام این جنایات آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است. آنجا که ندای آزادی بیان بلند است، شیخ نمر را درراهش اعدام می‌کنند، آنجا که دم از حقوق بشر می‌زنند، درنهایت بی‌رحمی خانه‌ی مظلومان را خرابه می‌کنند. آنجا که جایزه صلح را جز به اهل ستم نمی‌دهند و دیگربار ما دانشجویان فریاد «بای ذنب قتلت» برمی‌آوریم و «هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا خواهیم کشید» و «هر چه نفس داریم در این راه خواهیم زد» که ما «مسئله قدس را فراموش نخواهیم کرد، از جنایات آمریکا نمی‌گذریم و از آل سعود نیز نخواهیم گذشت».

ما دانشجویان هیئت مذهبی دانشجویی محبان اهل‌بیت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، ضمن تبریک و تسلیت شهادت آیت ا… نمر باقر النمر به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری، امت اسلامی و شیعیان عربستان و محکوم کردن تمام جنایات آل سعود از همه‌ی «کسانی که صادقانه سرنوشت بشریت و سرنوشت حقوق بشر و عدالت علاقه‌مند هستند» خواستاریم «این قضایا را دنبال کنند که نباید نسبت به این وضعیت بی‌تفاوت باشند» و به فرموده‌ی مقتدایمان امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) «یقیناً شهید شیخ نمر مورد تفضل خداوند خواهد بود و بدون شک دست انتقام الهی گریبان ظالمانی را که به جان او تعدی کردند خواهد گرفت و این همان چیزی است که مایه تسلی است» و اعلام می‌داریم که «ما را بکشید، ملت ما بیدارتر می‌شود.» و به مسئولان سعودی درباره عواقب این امر هشدار داده و از کشورهای اسلامی و مسئولان محترم نظام درخواست می‌داریم که موضع‌گیری جدی و برخورد قاطع با اقدامات آل سعود داشته باشند.

و سلام‌علیکم و رحمه‌الله و برکاته

 

Bayaniye

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =